Co Cię czeka

Co Cię Czeka

Jeżeli decydujesz się na oddanie skoku w tandemie, który może być jedną z największych przygód w twoim życiu, zwróć uwagę na lokalizację i scenerię w której ta przygoda będzie miała miejsce. Firma Sky Fun zlokalizowana jest w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce u podnóża Tatr w bezpośredniej bliskości pasma górskiego Gorce. Dzięki temu będziesz miał możliwość podziwiania panoramy Tatr zarówno po stronie Polskiej jak i Słowackiej oraz przelecieć w bliskiej okolicy Giewontu by wylądować w dolinie Kościeliskiej.
Czy wyobrażasz sobie lepszą lokalizację ?

Szybki Przewodnik

Poniżej przedstawiamy jak będzie wyglądała twoja przygoda ze Sky Fun

Witamy w Sky Fun

Zgłoś się punktualnie w Strefie Zrzutu by odebrać pakiet powitalny i zadość uczynić wymaganiom formalnym, co stanowi naj mniej przyjemną aczkolwiek konieczną część twojego pobytu u nas.
W momencie kiedy znajdziesz się w naszej Strefie Zrzutu nasi profesjonalni instruktorzy i piloci pokierują twoimi dalszymi krokami i dołożą wszelkich starań byś przeżył niezapomnianą, fascynującą a zarazem bezpieczną przygodę.

Poznaj swojego Instruktora

Instruktorzy skoków spadochronowych

Twój instruktor to człowiek, który ma za sobą kilka tysięcy skoków. Uzyskasz z pierwszej ręki praktyczne informacje dotyczące twojego skoku. Razem dobierzecie twój strój oraz przeprowadzicie krótkie szkolenie przed skokiem.

Teraz do Samolotu

Lot samolotem i skok ze spadochronem

Podczas treningu usłyszysz miarowy warkot naszego samolotu kołującego po płycie lotniska. Instruktor zabierze cię na pokład a samolot zabierze cię na bajeczną wysokość 4000 metrów w około 20 minut. To czas na podziwianie widoków i oglądanie przepięknej panoramy Tatr.

Do zrzutu

Skok z samolotu

W pewnym momencie pilot zapala zielone światło. Wtedy twój instruktor zabierze Cię w przepiękną podróż. Celem będzie niesamowita adrenalina, którą poczujesz stojąc na progu samolotu. Wszytko się zmieni w momencie skoku. Będziesz miał możliwość obcowania z gamą nowych odczuć, o których nawet nigdy nie śniłeś/aś. Adrenalina i uczucie z którym się spotkasz będzie cudowne, wspaniałe... po prostu inne i z pewnością niezapomniane.

Czas na uśmiech

Film ze skoku spadochronwoego

Twój skok właśnie jest nagrywany. Jeśli chcesz się zapoznać z cennikiem filmowania kliknij tutaj.

Pod czaszą

otwarcie spadochronu

Po 60 sekundach wolnego spadania czas otworzyć spadochron. Oczywiście zrobi to twój instruktor. Lekkie szarpnięcie sygnalizuje otwarcie czaszy a przed tobą kolejna półka widoków scenerii Podhala.

Łagodne lądowanie

Lądowanie po skoku

Łatwo, lekko, bezpiecznie i przyjemnie twoje stopy dotykają ziemi. To koniec twojej podniebnej przygody do której w każdej chwili będziesz mógł powrócić dzięki profesjonalnemu nagraniu DVD.

... jesteś częścią pięknego sportu ...

Nie żyj tylko wspomnieniami. Teraz jak już wiesz co cię czeka będziesz mógł pełniej przeżyć swój kolejny skok ze Sky Fun. A więc do zobaczenia w krótce ...