Galeria SKY FUN

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała znajduje się w południowej części województwa śląskiego. Jego malownicze położenie u podnóża gór Beskidu Śląskiego i Małego sprawia, że jest celem częstych wypadów weekendowych mieszkańców Górnego Śląska oraz dłuższych wizyt turystów z innych części kraju i z zagranicy. Rozwój turystyki oraz ściśle wiążąca się z tym ochrona walorów i zasobów środowiska przyrodniczego - to jedne z podstawowych zadań, określonych w strategii rozwoju miasta. Bielsko-Biała jest nie tylko jednym z najpiękniejszych miast w Polsce. Zalicza się także do czołówki najprężniej rozwijających się ośrodków gospodarczych w kraju. To wypadkowa wielu czynników: doskonałego położenia, tradycji gospodarczych, panującego tu korzystnego klimatu ekonomicznego i proinwestycyjnej polityki władz.Położenie:
Bielsko Biała/Kaniów
BPTLPiI
Park Lotniczy
Kóski 43
43-512 Kaniów
woj. Śląskie
Współrzędne geograficzne:
N 49° 94 02,25" / E 19° 02 14,97"
Częstoliwość: 122,2 MHz

Odleglości:
Katowice - 60 km
Kraków - 90 km
Warszawa - 360 km
Nowy Targ - 100 km
Nowy Sącz - 163 km

Nowy Targ

Nowy Targ to miasto i gmina, w województwie małopolskim, siedziba powiatu nowotarskiego, u zbiegu Białego i Czarnego Dunajca (tu powstaje Dunajec), we wschodniej części Kotliny Orawsko-Nowotarskiej, u podnóża Gorców. Główny ośrodek handlowy i przemysłowy Podhala. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa nowosądeckiego. Miasto jest historyczną stolicą Podhala.

Strefa Zrzutu

SkyFun jest zlokalizowane na miejskim lotnisku w Nowym Targu oddalonym 2 kilometry od centrum miasta. Lotnisko jest jednym z pierwszych w Polsce na którym zaczęto wykonywać skoki spadochronowe z wysokości 4000 metrów. Jednym z największych zalet strefy zrzutu jest jej położenie, które daje najpiękniejsza panoramę Tatr.Zakopane

Miasto położone jest u stóp Tatr, w Rowie Podtatrzańskim (Kotlina Zakopiańska), nad kilkoma potokami, ale najważniejszy to Zakopianka (dopływ Białego Dunajca). Położone na wysokości 838 m n.p.m. (centralny punkt jakim jest skrzyżowanie ul. Krupówki i Kościuszki), jest najwyżej położonym miastem Polski. Od północy graniczy z pasmem Gubałówki, od południa nad miastem góruje Giewont.
Zakopane jest największym ośrodkiem miejskim w bezpośrednim otoczeniu Tatr, dużym ośrodkiem sportów zimowych, od dawna nazywane nieformalnie zimową stolicą Polski. W granicach administracyjnych miasta znajduje się także znaczna część Tatrzańskiego Parku Narodowego (od Doliny Suchej Wody do Doliny Małej Łąki). Liczbę turystów odwiedzających całe Tatry ocenia się na około 2-3 mln rocznie.

Lądowisko

SkyFun posiada lądowisko zlokalizowane w Zakopanem, które znajduje sie u stóp Giewontu. Nasza lokalizacja daje niesamowitą możliwość delektowania się widokiem panoramy Tatr, co powoduje, że jesteśmy jedyna Strefą w Polsce świadcząca takie skoki. Dla bardziej wtajemniczonych miejsce lądowania tandemu znajduje się tuz przy drodze pod reglami, która biegnie od Wielkiej Krokwi aż do Doliny Kościeliskiej.
Osoby zainteresowane skokiem do Zakopanego informujemy, że lądowisko pod Giewontem czynne jest od Poniedziałku do Czwartku.