Galeria SKY FUN

Bielsko-Biała/Kaniów

Bielsko-Biała znajduje się w południowej części województwa śląskiego. Jego malownicze położenie u podnóża gór Beskidu Śląskiego i Małego sprawia, że jest celem częstych wypadów weekendowych mieszkańców Górnego Śląska oraz dłuższych wizyt turystów z innych części kraju i z zagranicy. Rozwój turystyki oraz ściśle wiążąca się z tym ochrona walorów i zasobów środowiska przyrodniczego - to jedne z podstawowych zadań, określonych w strategii rozwoju miasta. Bielsko-Biała jest nie tylko jednym z najpiękniejszych miast w Polsce. Zalicza się także do czołówki najprężniej rozwijających się ośrodków gospodarczych w kraju. To wypadkowa wielu czynników: doskonałego położenia, tradycji gospodarczych, panującego tu korzystnego klimatu ekonomicznego i proinwestycyjnej polityki władz.Położenie:
Bielsko Biała/Kaniów
BPTLPiI
Park Lotniczy
Kóski 43
43-512 Kaniów
woj. Śląskie
Współrzędne geograficzne:
N 49° 94 02,25" / E 19° 02 14,97"
Częstoliwość: 122,2 MHz

Odleglości:
Katowice - 60 km
Kraków - 90 km
Warszawa - 360 km
Nowy Targ - 100 km
Nowy Sącz - 163 km

Nowy Targ

Nowy Targ to miasto i gmina, w województwie małopolskim, siedziba powiatu nowotarskiego, u zbiegu Białego i Czarnego Dunajca (tu powstaje Dunajec), we wschodniej części Kotliny Orawsko-Nowotarskiej, u podnóża Gorców. Główny ośrodek handlowy i przemysłowy Podhala. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa nowosądeckiego. Miasto jest historyczną stolicą Podhala.

Strefa Zrzutu

SkyFun jest zlokalizowane na miejskim lotnisku w Nowym Targu oddalonym 2 kilometry od centrum miasta. Lotnisko jest jednym z pierwszych w Polsce na którym zaczęto wykonywać skoki spadochronowe z wysokości 4000 metrów. Jednym z największych zalet strefy zrzutu jest jej położenie, które daje najpiękniejsza panoramę Tatr.

Chyżne

Piękna malownicza miejscowość leżąca przy granicy ze Słowacją z której rozlegają się zapierające dech w piersiach widoki na otaczające nas góry:Tarty,Gorce i pasmo Babiej Góry.Po wzbiciu się w powietrze ukazuję się nam jezioro orawskie,które jest ukryte między górami .Nie można wyobrazić sobie lepszej lokalizacji na skok spadochronowy bądz lot widokowy!!!Zakopane

Miasto położone jest u stóp Tatr, w Rowie Podtatrzańskim (Kotlina Zakopiańska), nad kilkoma potokami, ale najważniejszy to Zakopianka (dopływ Białego Dunajca). Położone na wysokości 838 m n.p.m. (centralny punkt jakim jest skrzyżowanie ul. Krupówki i Kościuszki), jest najwyżej położonym miastem Polski. Od północy graniczy z pasmem Gubałówki, od południa nad miastem góruje Giewont.
Zakopane jest największym ośrodkiem miejskim w bezpośrednim otoczeniu Tatr, dużym ośrodkiem sportów zimowych, od dawna nazywane nieformalnie zimową stolicą Polski. W granicach administracyjnych miasta znajduje się także znaczna część Tatrzańskiego Parku Narodowego (od Doliny Suchej Wody do Doliny Małej Łąki). Liczbę turystów odwiedzających całe Tatry ocenia się na około 2-3 mln rocznie.

Lądowisko Zakopane

Największa miejscowość w bezpośrednim otoczeniu Tatr, potocznie nazywana zimową stolicą Polski. W jego granicach administracyjnych znajduje się znaczna część Tatrzańskiego Parku Narodowego (od Doliny Suchej Wody do Doliny Małej Łąki).Dolina Ku Wodzie to malownicze miejsce naszego lądowiska.Lepszej lokalizaji na wykonanie skoku spadochronowego i lotu widokowego nie mogłeś/aś wybrać!!!