Piknik lotniczy

W skład oferty piknikowej wchodzi:
- skok spadochronowy (czas trwania ok. 45min)
- lot szybowcem (ok. 10min)
- lot widokowy samolotem 15 min.

Skok spadochronowy w tandemie (maksymalnie 40 osób)

Skok w tandemie z 4000m z instruktorem to najprostszy sposób, aby poczuć sie jak doświadczony skoczek spadochronowy. Żeby wyskoczyć wystarczy 10 minut przygotowania. Do skoku tandemowego nie są wymagane ani badania lekarskie ani szkolenie teoretyczne.
Po krótkim instruktażu twój instruktor zabierze Cię w przepiękną podróż. Celem będzie niesamowita adrenalina, którą poczujesz stojąc na progu samolotu. Wszytko sie zmieni w momencie skoku. Będziesz miał możliwość obcowania z gamą nowych odczuć, o których nawet nigdy nie śniłeś/aś. Adrenalina i uczucie, z którym się spotkasz będzie cudowne, wspaniałe... po prostu inne i z pewnością niezapomniane.
Skok tandemowy jest ogólnie dostępną formą rekreacji, gdzie wykwalifikowany instruktor skacze z pasażerem na dwuosobowym spadochronie. Zadaniem instruktora jest czuwanie nad prawidłowym przebiegiem skoku. Po opuszczeniu pokładu samolotu, po blisko 60-sekundowym swobodnym spadaniu z prędkością 200 km/h instruktor otwiera spadochron, a pasażer może jeszcze przez kilka minut cieszyć się pilotażem spadochronu. Za prawidłowe i miękkie lądowanie odpowiada już instruktor.
Taki skok może być również początkiem drogi w twojej karierze spadochronowej gdzie następnym krokiem jest już szkolenie spadochronowe metodą AFF. Jeżeli nie jesteś jeszcze zdecydowany na skoki samodzielne, chcesz zrobić komuś prezent, nie masz czasu na przygotowania teoretyczne czy badania lekarskie - skok tandemowy jest właśnie dla Ciebie.

Lot szybowcem (maksymalnie 50 osób)

Po wykonaniu Skoku Tandemowego, Sky Fun stworzy Ci unikalną szansę na odbycie lotu szybowcem.
Przy odrobinie szczęścia, (chodzi nam tutaj o pogodę) bez żadnych dodatkowych zabiegów, w ciągu kilku minut założą Ci na plecy spadochron, posadzą w szybowcu na miejscu pierwszego pilota i polecisz wraz z instruktorem w przestworza...
W pierwszej fazie lotu szybowiec jest holowany za samolotem. Wówczas szybowiec jest wynoszony na wysokość kilkuset metrów przez samolot holujący. Lot tego typu trwa około 15 minut w czasie, którego czeka cię wiele atrakcji takich jak mała akrobacja lotnicza oraz podziwianie Podhala z lotu ptaka.

Lot widokowy samolotem (maksymalnie 70 osób)

Lot widokowy samolotem jest znakomitym dopełnieniem naszej oferty. Każdy z nas marzył o pokonaniu grawitacji, wzniesieniu się nad powierzchnie naszego globu i szybowanie beztrosko w powietrzu.
Pomimo, że loty samolotem są powszechnie dostępne (mówimy tutaj o lataniu samolotami pasażerskimi) to na pewno nie można ich porównać do lotów widokowych w Nowym Targu. Dlaczego? Powodem jest szczególne położenie lotniska, z które po wystartowaniu mamy możliwość podziwiana przepięknej panoramy Tatr oraz całego Podhala z lotu ptaka.