Zakopane - nie tylko na górskie wycieczki

Zakopane jako miejsce na górskie wycieczki

Zapierające dech w piersi widoki z lotu ptaka!

Aby jeszcze bardziej docenić Tatry, warto skorzystać z lotów widokowych, które gwarantują nieziemskie przeżycia. Czyż widok Krupówek lub Gubałówki z tak dużej wysokości nie jest kuszący? Cała panorama gór i pobliskich miejscowości sprawia, że jest to przeżycie nieporównywalne do niczego innego. Tak bardzo zmieniony punkt widzenia pozwala docenić na nowo nawet te miejsca, które nie raz widzieliśmy z ziemi. Dodatkowo warto zaopatrzyć się w aparat fotograficzny, aby uwiecznić te malownicze widoki, które będą się rozpościerać przed oczami. Takie doświadczenie pozwala spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy, docenić całe piękno otaczającej natury i podziwiać ją. Dla osób kochających górskie klimaty i nie bojących się wyzwań, może to być idealny prezent na urodziny lub inną okazję. Loty widokowe pozwolą Ci zobaczyć góry z zupełnie innej perspektywy.

Loty widokowe samolotem nad górami

Skusisz się na solidną dawkę adrenaliny?

Ekstremalna rozrywka, niezapomniane wrażenia i prawdziwa adrenalina...To wszystko zagwarantuje Ci skok ze spadochronem! Skoki w tandemie wykonywane są z instruktorem i zachowane jest przy tym całkowite bezpieczeństwo. Do jego wykonania potrzebujesz zaledwie kilkunastu minut przygotowania, nie musisz posiadać żadnych dodatkowych szkoleń ani badań lekarskich, aby poczuć się jak prawdziwy skoczek spadochronowy. Wszystkie te niesamowite wrażenia, adrenalina w chwili wyskoczenia z samolotu i wspaniałe widoki, zagwarantują Ci niesamowity zastrzyk energii i szczęścia nawet po wylądowaniu. Każda sekunda lotu dodatkowo może zostać udokumentowana i uwieczniona, tak aby móc później wspominać to doświadczenie, oglądając zmontowany film ze skokiem. Podczas całego lotu, nad bezpieczeństwem czuwa instruktor, odpowiedzialny jest za rozłożenie spadochronu i miękkie lądowanie, aby nie uszkodzić uczestnika. Jeśli już raz skorzystasz z takiej atrakcji, możemy zagwarantować Ci, że pomyślisz o niej ponownie!

Spokojniejsze, lecz nadal świetne atrakcje

Dużym powodzeniem cieszą się także wycieczkowe loty balonem. Organizowane dla grup różnej wielkości, w specjalnych przypadkach można zorganizować nawet wznoszenie toastu. Umożliwiają podziwianie cudownego krajobrazu w znacznie wolniejszym i spokojnym tempie, więc może to być idealne rozwiązanie dla osób, którym nie doskwiera brak adrenaliny lub osób starszych. Warto zaprosić na taki lot swoich znajomych lub nawet rodzinę, na pewno każdy doceni spędzony wspólnie czas na podziwianiu panoramy gór. Zależnie od pory roku i warunków pogodowych, można doświadczyć całej palety barw natury, nawet lecąc kilka razy nad tym samym miejscem.

Lot widokowy nad Tatrami