• Skoki Zakopane
 • Skoki w Tandemie

Skok ze spadochronem w Zakopanem - Tatry z innej perspektywy

Lot samolotem jest dla wielu osób ogromnym wydarzeniem, które podnosi ilość adrenaliny do maksymalnego poziomu. A co jeśli ktoś zaproponuje nam wyskoczenie z niego? Może wydawać się to przerażającym pomysłem, jednak jedno jest pewne… Nie da się tego zapomnieć!

Wakacje w Zakopanem wydają się spokojnym pomysłem, pozwalającym na aktywny wypoczynek w czasie górskich spacerów. A może skoki ze spadochronem w Zakopanem, które nazywane jest zimową stolicą Polski?

W Zakopanem nie tylko skoki nie muszą być narciarskie

Chociaż wycieczki po szlakach Tatr, są jedną z najprzyjemniejszych form spędzania wolnego czasu, warto dodać im pikanterii – zwłaszcza jeśli cała okolica jest już doskonale znana.

Aktywność fizyczna pozwala na spożytkowanie energii w zdrowy sposób. Może wydawać się, że fitness i bieganie wystarczą, jednak jeśli ktoś potrzebuje zastrzyku adrenaliny, lepszym pomysłem są skoki spadochronowe. Zakopane jest idealnym miejscem na przeżycie swojego pierwszego razu, ze względu na wyjątkowe widoki Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Najlepszą rekomendacją są opinie ludzi, którzy podjęli decyzję o ryzyku, a najlepiej jest zobrazować to za pomocą twierdzenia, że dzięki takim możliwościom jak skoki spadochronowe, Zakopane wygląda jak ogromna i trójwymiarowa mapa Google Earth w doskonałej jakości.

Jakie są przeciwwskazania

Skoki ze spadochronem należą do grupy sportów ekstremalnych, więc głównym przeciwwskazaniem może być stan zdrowia lub sylwetka interesantów. Należą do nich m.in.:

 • waga powyżej 120 kg,
 • wzrost poniżej 120 cm,
 • choroby układu laryngologicznego,
 • choroby serca.

Uwarunkowania pogodowe również mają znaczenie, ponieważ skoki odwoływane lub przekładane są na inny termin, w przypadku takich sytuacji jak:

 • opady śniegu,
 • opady deszczu,
 • zbyt niskie chmury.

Często pojawiają się pytania, czy osoby niepełnosprawne również mogą doznać takiego wspaniałego przeżycia jak skok ze spadochronem w Zakopanem. Jeśli nie występują wyżej wymienione problemy, nie widzimy żadnych przeciwwskazań!

Tak samo, a jednak inaczej
Większość firm oferuje usługi na wolnych przestrzeniach, które znajdują się w okolicach pól i niewielkich miejscowości. My gwarantujemy niezapomniany widok Tatr, które widziane z innej perspektywy, stają się jeszcze piękniejsze – dzięki temu, nawet doświadczone osoby, które przeżyły już kilka przygód ze spadochronem w swoim życiu, mogą ponownie poczuć euforię i emocje, towarzyszącą w czasie lotu.

Można powiedzieć, że jest to tylko lub aż jedna różnica.

Stawiamy na jakość usług i bezpieczeństwo klientów, więc doświadczenie i umiejętności kadry są dla nas priorytetem. Instruktorzy wyposażeni są w sprzęt najwyższej jakości, który jest sprawny i regularnie kontrolowany, tak aby nikt nie obawiał się o swoje zdrowie lub życie.

A może weekend w Tatrach z kursem?
Co dwa tygodnie organizujemy weekendowe szkolenia AFF (Accelerated Free Fall). Osoby, które wykonały jeden rekreacyjny skok spadochronowy i twierdzą, że jest im mało, więc chcą podejść do skoku bez instruktora, mogą skorzystać z oferty naszego kursu.

Decydując się na pełne szkolenie, można liczyć na 6 poziomów wtajemniczenia. Zakres obejmuje m.in. takie ćwiczenia jak:

 • szkolenie w tunelu aerodynamicznym,
 • skok z dwoma instruktorami i samodzielne otwarcie spadochronu na poprawnej wysokości (kursanci muszą wylądować o własnych siłach, posiadając jedynie kontakt radiowy z instruktorem),
 • ćwiczenia stabilnej pozycji
 • skok z jednym instruktorem i nauka obrotu 360 stopni,
 • samodzielnie wyjście i przemieszczanie się w czasie wolnego spadania,
 • trening niestabilnej sylwetki, beczki i salta.

Ostatnim krokiem jest egzamin, który upoważnia do samodzielnych skoków spadochronowych.

Kup
Voucher
na skok
spadochronowy


oferta