• Skoki Zakopane
  • Skoki w Tandemie

Chcesz nas poznać?

Dowiedz się więcej o ekipie SkyFun.

 

Naszą firmę SkyFun tworzy grupa doświadczonych skoczków spadochronowych, profesjonalnych instruktorów, pilotów tandemów, samolotów oraz tzw. układaczy.

Łącznie, na swoim koncie mamy aż kilka tysięcy wykonanych skoków, a co za tym idzie - setki minut wolnego spadania i wiele godzin spędzonych w powietrzu.

 

Poznaj naszą ekipę

Łukasz Kempys

Z zawodu technik handlowiec, z zamiłowania skoczek spadochronowy oraz instruktor AFF i tandem, pilot. 

Ma 37 lat, ponad 6500 skoków na koncie z czego prawie 1/3 przeskakanych ze studentami. W 2001 roku wpisał się do histori polskiego spadochroniarstwa zajmując 1 miejsce i zdobywając złoty medal na Mistrzostwach Polski Juniorów w celności lądowania. W 2003 roku jako jeden z 30 osób wziął udział w ustanowieniu rekordu Polski RW-30 (próba oczywiście powiodła się). Jest też rekordzistą Polski w RW 45 z 2008 roku. 

Łukasz to bardzo młody człowiek o wyjątkowo radosnym usposobieniu, patrząc na niego widzi się osobę w pełni pochłoniętą tym sportem. Pochodzi z Nowego Targu, ale nigdy nie był na Giewoncie ;-) bo w wolnym czasie wzywa go pasja do latania. Fantastycznie sprawdza się jako kamerzysta i dlatego często uczestniczy w skokach tandemowych nagrywając przy tym filmy. Ma za sobą ponad 1500 skoków w tandemie. 

Ciekawostka: Łukasz jest najmłodszym instruktorem AFF w Polsce, bowiem swoją licencję zrobił mając zaledwie 20 lat!

Anna Gąsienica Wawrytko

Współzałożycielka firmy SkyFun. Absolwentka AWF Kraków, z wykształcenia trener narciarstwa alpejskiego, prowadząca zajęcia z dziećmi w klubie narciarskim.

Na swoim koncie ma zaledwie 40 skoków.  Niewiele, ponieważ 99% swojego czasu spędzonego na lotnisku poświęca klientom i zapewnianiu im jak najlepszej obsługi.

Bogdan BOGDI Luberda

Ma 47 lat i ponad 2500 skoków na swoim koncie. Licencjonowany skoczek, instruktor AFF oraz pilot tandemów.

Jak sam powtarza - skoki to jego wielka pasja. Bogdan posiada niezwykłą umiejętność dzielenia się nią z innymi.

Ponadto, wrodzona dokładność pozwala mu kręcić niesamowite filmiki i robić cudowne zdjęcia.

Klaudia Kempys - Wielkiewicz

Managerem. Zajmuje się sprzedażą, rezerwacjami, planowaniem skoków.

Dba na ziemi o to, aby nasi klienci mieli jak najlepsze wspomnienia z powietrza.

Tomasz Matysek "MATYS"

W sporcie spadochronowym od 13 lat. Najmłodszy w grupie SkyFun, ambitny i ciągle pracujący nad udoskonaleniem swoich skoków Tandem. Ciągle dobrze wyglądający przyszły tata :) Członek młodziezowej, spadochronowej kadry Polski w skokach na celnośc lądowania. Wielokrotny reprezentan Polski na międzynarodowych zawodach spadochronowych. Instruktor tandem. 1 953 oddanych skoków.

Zbigniew Wielkiewicz

Lat 35 z zawodu kuśnierz, lecz ze względu na zamiłowanie do lotnictwa i spadochroniarstwa nie idzie w tym kierunku, tylko poszerza swoje zainteresowania. Od samego początku firmy SKY FUN jest nie tylko układaczem spadochronów, ale również pomaga pilotom przy obsłudze sprzętu jak i przy organizacji pracy całej firmy. Jego upór i precyzja nie pozwalają mu na tym zakończyć. Jest mechanikiem sprzętu spadochronowego oraz posiada Certyfikowany Warsztat Spadochronowy i uprawnienia do szkolenia mechaników spadochronowych. Resztę wolnego czasu poświęca rodzinie i łowiectwu, jest zapalonym myśliwym i obserwatorem przyrody.

Chcesz przeżyć przygodę w towarzystwie tak niezwykłej ekipy?

Skocz z nami


Skoki spadochronowe z zespołem SkyFun – nasza ekipa

SkyFun tworzy grupa osób, dla której lotnictwo, a w szczególności skoki ze spadochronem są pasją. Jesteśmy zgranym teamem skoczków spadochronowych, pilotów samolotowych oraz instruktorów i wyszkolonych układaczy, na których spoczywa obowiązek bezpiecznego i profesjonalnego ułożenia spadochronu. Mamy za sobą wiele godzin wolnego latania, skakania oraz spadania. Dlatego możesz nam zaufać. Dzięki nam, już wielu fanów doświadczyło uroku tego sportu, a teraz skoki ze spadochronem są naszym wspólnym hobby.

 

 

oferta