O nas

Sky Fun stanowi grupa doświadczonych skoczków spadochronowych, instruktorów , pilotów tandem,pilotów samolotowych oraz układaczy. Oddaliśmy tysiące skoków i mamy na swoim koncie setki minut wolnego spadania. Dzięki nam już kilka tysięcy klientów doświadczyło piękna i uroku sportu spadochronowego.
Jesteśmy nowoczesną i dobrze zorganizowaną firmą by spełnić oczekiwania klientów i szybko zmieniającego się rynku.
Poznaj naszą załogę:

Łukasz Kempys "KEMPES"

Łukasz Kempys - istruktor AFF Tandem

Z zawodu technik handlowiec z zamiłowania skoczek spadochronowy - instruktor AFF/TANDEM. Ma 30 lat, ponad 4000 skoków na koncie z czego prawie 1/3 przeskakanych ze studentami. Jest najmłodszym instruktorem AFF w Polsce, swoją licencje zrobił mając 20 lat!!!! Jednak już wcześniej (2001 rok) wpisał się w historie spadochroniarstwa w Polsce zajmując pierwsze miejsce i zdobywając złoty medal na Mistrzostwach Polski Juniorów w celności lądowania. . W 2003 raku jako jedna z 30 osób wziął udział w ustanowieniu rekordu polski RW-30, próba powiodła się. Rekordzista Polski w RW 45 z 2008 r. Zapewne nowi studenci których wyszkoli pomogą już niedługo pobić ten wynik.

Łukasz to bardzo młody człowiek o wyjątkowo radosnym usposobieniu, patrząc na niego widzi się osobę w pełni pochłonięta tym sportem. Pochodzi z Nowego Targu ale nigdy nie był na Giewoncie ;-) bo w wolnym czasie wzywa go pasja do latania J Fantastycznie sprawdza się jako kamerzysta i dlatego często uczestniczy w skokach tandemowych nagrywając filmy ze skoków. Ma za sobą ponad 1500 skoków w tandemie.

Anna Kempys

Współzałożyciel firmy. Absolwentka AWF Kraków. Z wykształcenia trenier narciarstwa alpejskiego. Dodatkowo prowadzi zajęcia z dziećmi w klubie narciarskim.
Jej hobby to spadochroniarstwo. Jest czynnym skoczkiem. Na swoim koncie ma 40skoków, nie wiele bo cały czas spędzony na lotnisku poświęca klientom na zapewnieniu im najlepszej obsugi na ziemi by mieli jak najlepsze wspomnienia z powietrza. Jej zadaniem jest organizacja całej pracy w Sky Fun.

Bogdan Luberda "BOGDI"

Ma 38 lata i ponad 2500 skoków na swoim koncie. Wrodzona dokładność pozwala mu kręcić niesamowite filmiki i robić cudowne zdjęcia.
Skoki to jego wielka pasja, tak o nich mówi… Bogdan posiada cudowną umiejętność dzielenia się ta pasją i zarażania innych podniebna przygodą nie tylko poprzez bycie instruktorem i szkolenie przyszłych skoczków ale również poprzez skoki w tandemie. Jest oczywiście licencjonowanym skoczkiem, instruktorem AFF, ale także Tandem Pilotem.

Aleksander Szyszko "SZAKAL"

Latanie było zawsze jego największym marzeniem. Swoja przygodę z lotnictwem rozpoczął mając szesnaście lat, od kursu szybowcowego. Nie wszystko jednak potoczyło się tak jak chciał i przez dwanaście lat latał jedynie jako pasażer. W tym czasie był informatykiem, instruktorem nurkowania, barmanem, znowu informatykiem, by w końcu zrozumieć, ze wszędzie mu dobrze, tylko nie na ziemi.
Przyjaciel zabrał go na kurs spadochronowy, gdzie poznał dwóch wspaniałych instruktorów. Kempesa i Sebe, ktorzy nie dosc, ze nauczyli go skakac, to jeszcze uświadomili, ze marzenia sa po to, żeby je spełniać.
We trojkę polecieli na Floryde, gdzie zrobili licencje pilota. Po powrocie wiedział już, ze jedyne, czego tak naprawdę pragnie, to latać.
No i lata ;). Obecnie pilot liniowy.

Zbigniew Wielkiewicz

Lat 29 z zawodu kuśnierz, lecz ze względu na zamiłowanie do lotnictwa i spadochroniarstwa nie idzie w tym kierunku, tylko poszerza swoje zainteresowania.
Od samego początku firmy SKY FUN jest nie tylko układaczem spadochronów, ale również pomaga pilotom przy obsłudze sprzętu jak i przy organizacji pracy całej firmy. Jego upór i precyzja nie pozwalają mu na tym zakończyć, w przyszłym roku ma zamiar zrobić uprawnienia mechanika sprzętu spadochronowego, aby uzupełnić i udoskonalić swoje umiejętności.
Resztę wolnego czasu poświęca rodzinie i łowiectwu, jest zapalonym myśliwym i obserwatorem przyrody.

Marcin Górnik

Z zawodu adwokat ale z zamiłowania pilot naszego samolotu. Ta pasja pozwala mu spojrzeć na różne problem z góry na czym zapewne korzystają jego klienci. Intensywnie myśli o otwarciu kancelarii na lotnisku.
Lotnictwo i okoliczności towarzyszące traktuje jako czystą pasję bez względu na ilość poświęconego czasu i energii. Gdyby miał kupić nowe mieszkanie to z całą pewnością będzie ono położone na przedłużeniu pasa startowego.