O nas

Sky Fun stanowi grupa doświadczonych skoczków spadochronowych, instruktorów , pilotów tandem,pilotów samolotowych oraz układaczy. Oddaliśmy tysiące skoków i mamy na swoim koncie setki minut wolnego spadania. Dzięki nam już kilka tysięcy klientów doświadczyło piękna i uroku sportu spadochronowego.
Jesteśmy nowoczesną i dobrze zorganizowaną firmą by spełnić oczekiwania klientów i szybko zmieniającego się rynku.
Poznaj naszą załogę:

Łukasz Kempys "KEMPES"

Łukasz Kempys - istruktor AFF, instruktor Tandem, pilot

Z zawodu technik handlowiec z zamiłowania skoczek spadochronowy - instruktor AFF/TANDEM, pilot. Ma 37 lat, ponad 6500 skoków na koncie z czego prawie 1/3 przeskakanych ze studentami. Jest najmłodszym instruktorem AFF w Polsce, swoją licencje zrobił mając 20 lat!!!! Jednak już wcześniej (2001 rok) wpisał się w historie spadochroniarstwa w Polsce zajmując pierwsze miejsce i zdobywając złoty medal na Mistrzostwach Polski Juniorów w celności lądowania. . W 2003 raku jako jedna z 30 osób wziął udział w ustanowieniu rekordu polski RW-30, próba powiodła się. Rekordzista Polski w RW 45 z 2008 r. Zapewne nowi studenci których wyszkoli pomogą już niedługo pobić ten wynik.

Łukasz to bardzo młody człowiek o wyjątkowo radosnym usposobieniu, patrząc na niego widzi się osobę w pełni pochłonięta tym sportem. Pochodzi z Nowego Targu ale nigdy nie był na Giewoncie ;-) bo w wolnym czasie wzywa go pasja do latania J Fantastycznie sprawdza się jako kamerzysta i dlatego często uczestniczy w skokach tandemowych nagrywając filmy ze skoków. Ma za sobą ponad 1500 skoków w tandemie.

Anna Kempys

Współzałożyciel firmy. Absolwentka AWF Kraków. Z wykształcenia trenier narciarstwa alpejskiego. Dodatkowo prowadzi zajęcia z dziećmi w klubie narciarskim.
Jej hobby to spadochroniarstwo. Jest czynnym skoczkiem. Na swoim koncie ma 40skoków, nie wiele bo cały czas spędzony na lotnisku poświęca klientom na zapewnieniu im najlepszej obsugi na ziemi by mieli jak najlepsze wspomnienia z powietrza. Jej zadaniem jest organizacja całej pracy w Sky Fun.

Bogdan Luberda "BOGDI"

Ma 38 lata i ponad 2500 skoków na swoim koncie. Wrodzona dokładność pozwala mu kręcić niesamowite filmiki i robić cudowne zdjęcia.
Skoki to jego wielka pasja, tak o nich mówi… Bogdan posiada cudowną umiejętność dzielenia się ta pasją i zarażania innych podniebna przygodą nie tylko poprzez bycie instruktorem i szkolenie przyszłych skoczków ale również poprzez skoki w tandemie. Jest oczywiście licencjonowanym skoczkiem, instruktorem AFF, ale także Tandem Pilotem.

Zbigniew Wielkiewicz

Lat 29 z zawodu kuśnierz, lecz ze względu na zamiłowanie do lotnictwa i spadochroniarstwa nie idzie w tym kierunku, tylko poszerza swoje zainteresowania.
Od samego początku firmy SKY FUN jest nie tylko układaczem spadochronów, ale również pomaga pilotom przy obsłudze sprzętu jak i przy organizacji pracy całej firmy. Jego upór i precyzja nie pozwalają mu na tym zakończyć. Jest mechanikiem sprzętu spadochronowego oraz posiada Certyfikowany Warsztat Spadochronowy i uprawnienia do szkolenia mechaników spadochronowych.
Resztę wolnego czasu poświęca rodzinie i łowiectwu, jest zapalonym myśliwym i obserwatorem przyrody.

Mariusz Taran "TARAN"

W sporcie spadochronowym od 20 lat. Członek Spadochronowej Kadry Polski, pięciokrotny mistrz Polski w Wieloboju Spadochronowym. Ukończył studia na kierunku Wychowanie Fizyczne. Z zamiłowania TATA :P Instruktor AFF, instruktor SL, instruktor Tandem. 4070 oddanych skoków.

Tomasz Matysek "MATYS"

W sporcie spadochronowym od 13 lat. Najmłodszy w grupie SkyFun, ambitny i ciągle pracujący nad udoskonaleniem swoich skoków Tandem. Ciągle dobrze wyglądający przyszły tata :) Członek młodziezowej, spadochronowej kadry Polski w skokach na celnośc lądowania. Wielokrotny reprezentan Polski na międzynarodowych zawodach spadochronowych. Instruktor tandem. 1 953 oddanych skoków.

Piotr Gądek "GREJPFRUT"

W sporcie spadochronowym od 27 lat. Medalista Spadochronowych Mistrzostw Polski juniorów i seniorów. Wielokrotnym reprezentant Spadochronowej Kadry Polski. Uczestnik w Mistrzostwach Europy i Świata oraz Olimpiadu Sportów Lotniczych. Instruktor AFF, instruktor SL, Instruktor tandem. 6015 oddanych skoków.

Grzegorz Zajączkowski "PAPUGA"

W sporcie spadochronowym od 15 lat. Wielokrotny reprezentant Spadochronowej Kadry Polski. Nieudany tatuaż na ramieniu przyczynił się do oryginalnej ksywki PAPUGA :P Instruktor AFF, Instruktor tandem. 3250 oddanych skoków.