• Skoki Zakopane
  • Skoki w Tandemie

Rozpoczęcie!


Rozpoczęcie sezonu 2019 kolejny raz pokazało Nam,że skoki spadochronowe w tandemie są dla każdego!Nie ma granic,nawet wiekowych!Są tylko w Naszych głowach!Skakać może każdy i wszyscy mamy prawo realizować swoje marzenia!Tak już mamy,że buzie rozweselamy!

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Skok ze spadochronem jest dla wielu osób czymś zupełnie niewyobrażalnym i niemożliwym do wykonania. Przyczyną może być lęk wysokości lub strach przed ewentualnymi komplikacjami – w obydwu przypadkach, oddziałuje na ludzi strach o zdrowie lub nawet życie. Jest on jednak kompletnie nieuzasadniony.

Dlaczego warto skakać ze spadochronem w Bielsku-Białej

Skoki ze spadochronem stopniowo zyskują w naszym kraju coraz większą popularność. Trudno się zresztą temu dziwić - to ekstremalne przeżycia, które jednak odbywają się w bezpiecznym środowisku, pod bacznym okiem profesjonalistów. Jeśli więc poszukujesz nietypowego prezentu dla bliskiej osoby, lub sam chcesz zafundować sobie niezapomnianą atrakcję, nie musisz szukać dalej. Wypróbuj skoki spadochronowe i przekonaj się, że to opcja również dla Ciebie.

Skok ze spadochronem w Zakopanem - Tatry z innej perspektywy

Lot samolotem jest dla wielu osób ogromnym wydarzeniem, które podnosi ilość adrenaliny do maksymalnego poziomu. A co jeśli ktoś zaproponuje nam wyskoczenie z niego? Może wydawać się to przerażającym pomysłem, jednak jedno jest pewne… Nie da się tego zapomnieć!

Wakacje w Zakopanem wydają się spokojnym pomysłem, pozwalającym na aktywny wypoczynek w czasie górskich spacerów. A może skoki ze spadochronem w Zakopanem, które nazywane jest zimową stolicą Polski?

Skoki w tandemie

Masz ochotę na przeżycie, którego nie sposób zapomnieć? A może szukasz niepowtarzalnego prezentu dla najbliższej osoby? Skoki spadochronowe w tandemie są coraz częściej wybieraną opcją w obu tych kategoriach. To gwarancja ekstremalnych emocji, ale w bezpiecznym środowisku.

Sporty powietrzne i spadochroniarstwo czyli aktywność fizyczna dla odważnych i nie tylko

Światowe statystyki biją na alarm. Spada aktywność fizyczna społeczeństwa i chociaż w ostatnich latach dzięki kampaniom edukacyjnym i fundacjom promującym sport tendencje spadkowe zostały zatrzymane, to problem braku ruchu jest bardzo poważny. Rozwój nauki, techniki, coraz nowsze technologie wymusiły na nas statyczną formę pracy nie wymagającą wysiłku fizycznego, a przecież nasz genotyp został stworzony tak, byśmy się czuli zdobywcami i nie chodzi o to, kto pierwszy "dorwie" pilot od telewizora. Nasi przodkowie musieli polować, żeby zdobyć pożywienie, uprawiać rolę prymitywnymi narzędziami i na pewno nie marnowali swojej naturalnej energii życiowej.

Aktywny tryb życia

Czym jest aktywność fizyczna? Według słownika internetowego, jest to dowolnym ruchem całego ciała lub tylko jego części, który angażuje mięśnie szkieletowe.

Aktywność fizyczna może służyć regeneracji sił, poprawie wyglądu, zdrowiu, rywalizacji sportowej i przyjemności. Już w starożytnej Grecji sport uważano za jeden z ważniejszych czynników kształtujących charakter, zachwycano się pięknem sylwetki wyrzeźbionej poprzez ćwiczenia (wystarczy spojrzeć na dzieło Myrona "Dyskobol") i doceniano sprawność fizyczną jako element sztuki wojennej. Wprawdzie sport był domeną mężczyzn, ale np. w Sparcie ceniono "silne" kobiety jako matki przyszłych wojowników. Obserwując współczesne społeczeństwo odnosi się wrażenie, że ponownie zaczęliśmy przykładać wagę do aktywności fizycznej, na ulicach coraz więcej biegaczy, rowerzystów, a kluby fitness wyrastają jak grzyby po deszczu.

Kup
Voucher
na skok
spadochronowy


oferta